:::...::::...MALPERA MÜZİKA KURDİ::..::...kÜRTÇE MÜZİK SİTESİ

:::...::::...MALPERA MÜZİKA KURDİ::..::...kÜRTÇE MÜZİK SİTESİ

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
RADYOGIRIS
DIYAR-FM
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 7 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

3517 Gündür yayındayız
1030 Konumuz var
1166 Mesaj gönderildi
65 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : serhan
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
evinaroje

HALIL

CANWER

*dilana_kurda*

kani

_JIN_

lawike_xerib

rojj-hat*

kızıl_isyan

SonSuzoL

Paylaş | 

ÖSS sorularında yüzde 100 benzerlik

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
HALIL
SÜPER MEDARATÖR
SÜPER MEDARATÖR

Erkek Mesaj Sayısı : 311
PUNLAMA : 30113

MesajKonu: ÖSS sorularında yüzde 100 benzerlik   Paz Ara. 20, 2009 5:42 pm

İlkadım Eğitim Merkezi(İLKEM) ÖSS Kursu'nda öğrencileri bol yaprak testi ve dokümanlarla üniversiteye hazırlayan öğretmenlerin hazırladıkları soruları ile Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 17 Haziran 2007'de yapılan ÖSS soruları ile büyük benzerlik olduğu belirtildi.

Halk Eğitim Merkezi ve İlkadım Belediyesi işbirliği ile yürütülen üniversite hazırlık kursunda uzman öğretmen kadrosuyla İLKEM'le 452 ÖSS adayı verilen kaynak, ders notları ve bol dokümanlarla bir yıl boyunca sınava hazırlandılar. Geçen yıl içinde başarı grafiğini yüzde 98'lere yükselten İLKEM'de, eğitimciler tarafından hazırlanan ÖSS deneme sınavları ve testlerde yöneltilen sorular ile 2007 ÖSS sınavında çıkan sorular arasında yüzde 100 benzerlik görüldü.

ÖSYM tarafından hazırlanan 2005 ÖSS sınavında çıkan sorular ile kendi soruları arasında çok büyük benzerlik olduğunu açıklayan öğretmenler, “İLKEM kurslarında verilen eğitim kalitesi oldukça yüksek. Maddi durumu iyi olmayan ailelerin üniversite sınavına hazırlanan çocuklarının tercih edildiği bu kurslarda 2007 yılı çok verimli geçti. Geçtiğimiz sene ÖSS sınavında öğrencilerimiz yüksek bir performans gösterdiler. Bu sene de öğrencilerimizin iyi derece alacaklarında eminiz” diye konuştular.

ÖSS sorularında yüzde 100 benzerlik
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası